Leerkrachten

Nederlands
Nederlands
Vanessa Huyghebaert Eerste graad
Tim Sautois Tweede en derde graad
Silke Dewulf  Tweede graad

 

Leerkracht Latijn
Latijn
Pieter Beyls Eerste, tweede en derde graad

 

Engels
Engels-Duits
Tim Sautois Tweede en derde graad
Annelies Landuyt Tweede en derde graad
Silke Dewulf Eerste en tweede graad

 

Frans
Frans-Spaans
Fabrice Dupont Tweede en derde graad
Nathalie Vreck Eerste graad
Mohan Thielen Tweede en derde graad
Marieke Inghelbrecht Derde graad
Jullie Naessens Eerste en tweede graad 

 

Leerkachten economie-handel-boekhouden-informatica
Economie-Handel-Boekhouden-Informatica
Laura Deloof Eerste, tweede en derde graad
Frederik Vereecke Tweede en derde graad
Stijn De Jongh Derde graad
Diane Lescrauwaet Tweede graad

 

geschiedenis
Geschiedenis
Sarah Muzaffar Eerste en tweede graad 
Matthias Stevens Tweede en derde graad
Vanessa Huyghebaert Eerste graad

 

Gedrag en cultuur
Gedrags- en cultuur wetenschappen
Matthias Stevens Tweede en derde graad
Hannelore Platteeuw Tweede en derde graad

 

aardrijkskunde
Aardrijkskunde
Tom De Rock Tweede graad
Ilse Marijsse Eerste graad
Matthias Stevens Derde graad 

 

Wiskunde
Wiskunde
Jens Amelinck Eerste graad
Tom De Rock Eerste en tweede graad
Linde Vandekerckhove Tweede en derde graad
Filip Vandaele Derde graad
Filip Blancke Tweede graad

 

Wetenschappen
Wetenschappen
Ilse Marijsse Eerste graad
Tom De Rock Eerste en tweede graad
Filip Vandaele Derde graad
Peter Smet Tweede en derde graad
Jens Amelinck Tweede graad
Stefanie Van De Steene Tweede en derde graad 

 

Voeding
Gezinstechnieken - Huishoudkunde
Vera De Schryver Tweede en derde graad
Hilde Bethune Tweede en derde graad
Annick Synnesael Eerste en tweede graad
Elke De Marez Tweede en derde graad

 

Opvoedkunde
Opvoedkunde
Joke Vermote Derde graad
Mieke Pollet Derde graad
Hannelore Platteeuw Tweede en derde graad

 

Leerkrachten verzorging
Verzorging
Vera De Schryver Derde graad
Mieke Pollet Derde graad

 

PAV
PAV
Fanny Bossuyt Eerste graad
Ruth De Rammelaere Tweede en derde graad
Fabrice Dupont Tweede en derde graad
Kristof Lannoo Derde graad
Joke Vermote Derde graad
Sarah Muzaffar Tweede graad

 

Techniek
Mechanica - Elektriciteit - Techniek
Reinald Bruneel Tweede en derde graad
Bert Vuylsteke Eerste graad
Geert Vandenbussche Tweede en derde graad
Bart Devos Eerste, tweede en derde graad

 

Levensbeschouwelijke vakken
Myriam Rieghelhaupt - Israëlitische Godsdienst Eerste, tweede en derde graad
Fatih Kilic - Islamitische Godsdienst Eerste, tweede en derde graad
Sara Pylyser - NCZ Eerste, tweede en derde graad
Peter Algoet - NCZ Derde graad
Katja Sliwinski - NCZ Derde graad
Eline Mahieu - RKG Eerste, tweede en derde graad
Godelieve Decoster - RKG Derde graad
Talitha Verheye - Protestanse godsdienst Eerste, tweede en derde graad
Tatiana Larina Eerste, tweede en derde graad
Leerkrachten Muzisch-creatieve vorming - expressie
Muzisch-Creatieve Vorming - Expressie
Ann Declerck Eerste, tweede en derde graad
Valerie Vereecke Eerste, tweede en derde graad

 

Lichamelijke Opvoeding
Kristof Lannoo Tweede en derde graad
Eva Schoonbaert Eerste, tweede en derde graad
Jens Amelinck Eerste graad

 

Leerkrachten Hout
Hout
Sven De Pauw Eerste, tweede en derde graad
Geert Van Den Berghe Tweede en derde graad
Stefaan Vandenabeele Derde graad